Motoryzacja

Firma TruckTrailers Service powstała

Firma Truck&Trailers Service powstała z zamysłem o realizowaniu fachowych reparacji zarówno samochodów ciężarowych jak i osobowych. Marka posiada wieloletnie doświadczenie w regenracji aut, które przekłada na ogromną klasę sugerowanych działań. Marka T&T Service zapewnia jednostkowe stosunki do Klienta, właściwą kwalifikację oraz naprawę. Marka ma odpowiednio wyekwipowany park warsztatowy, by realizować nawet.

Komentarze: 0


Marka Truck Trailers Service powstała

Marka Truck & Trailers Service powstała z zamysłem o świadczeniu fachowych regeneracji jednocześnie pojazdów ciężarowych jak i pasażerskich. Spółka ma paroletnie doświadczenie w naprawie pojazdów, jakie przekłada na wysoką gatunkowość sugerowanych działań. Firma T&T Service zapewnia indywidualne stosunki do Konsumenta, uczciwą kwalifikację i naprawę. Firma posiada właściwie zagospodarowany park warsztatowy, by realizować nawet najszczególniej złożone regeneracje. Marka T&T Service utworzyła się w.

Komentarze: 0


Przedstawicielem przedsiębiorstwa Fizjosports

Przedstawicielem przedsiębiorstwa Fizjosports jest Piotr Czarnecki, fizjoterapeuta z kilkuletnim przysposobieniem. W 2014 roku postanowił zapoczątkować naukę w Osteopathie Schule Deutschland, aktualnie Akademia Osteopatii przynależna do Osteopathic European Academic Network – organizacji konsolidującej najlepsze instytucje edukacyjne osteopatyczne w Europie. Poprzez trzy lata szkoleń Piotr Czarnecki zrealizował ponad 20 trzydniowych przeszkoleń.

Komentarze: 0